Ogu novākšanas kombains JAGODA OSKAR A01

OSKAR A01 ogu kombains ir jaunākā traktorvelkamā kombaina versija mehāniskai ogu krūmu novākšanai plantācijās. OSKAR A01 ir traktoram pievienots kombains, kas vāc ogas no pilnas rindas.

JAGODA OSKAR A01 ogu novākšanas kombains novāc ogas no plantācijām, kurās krūmi ir stādīti rindās ar attālumu starp rindām vismaz 4 metri. Vēlamais attālums starp krūmiem ir no 0,5-0,7 metri. Šī kombaina vilkšanai nepieciešamā traktora jauda ir 60Zs. Kombaina darba ātrums ir atkarīgs no ražas lieluma - jo vairāk ogas un lielāka raža, jo mazāks būs darba ātrums. Ogu novākšanas kombains JAGODA OSKAR A01 nodrošina mazāku pagriešanās rādiusi , kas ir ļoti svarīgi u-veida pagriezienos.

OSKAR A01 ir vienkāršas konstrukcijas iekārta, kas droši kalpo un tīri padara savu darbu. Šis ogu novākšanas kombains ir aprīkots ar asimetrisku kratītāju stāvokli un to slīpuma regulēšanas sistēmu. Tas ļauj pielāgot augsto un zemo krūmu nokratīšanu, kā arī citu šķirņu ogu savākšanu. Pie pareiza darba režīma ieregulēšanas un atbilstoša darba ātruma izvēles, kombains spēj novākt līdz pat 99% ražas, zaudējot tikai 1%.

Ogu novākšanas kombaina OSKAR A01 versijas atkarībā no taras:

  • Kombains ar veltņu platformu
  • Kombains ar kastu/palešu ratiņiem
  • Kombains ar škirošanas lenti avenēm
  • Kombains ar kastēm

Ogu novākšanas kombaina JAGODA OSKAR A01 (ogu savākšanai 10 kg kastītēs) tehniskie parametri:

Garums transporta režīmā:5 metri
Garums darba režīmā:6,40 metri
Platums: 2,88 metri
Augstums:2,45 metri
Svars:3250 kg
Darba ātrums: 0,8 - 2 km/st.
Novākšanas ātrums:līdz 0,5 ha/st (atkarīgs no ražas lieluma)
 Min ogu novākšanas augstums 15 cm virs zemes
Novākšanas tīrība: 95%-99%
Apkalpojošais personāls: Traktora vadītājs + 2 kombaina operatori
 Traktora jauda: (Kw/Zs) Min. 44/60

Produkta specifikācija


_________________________________________________________________________________________________________________________

Sazinieties ar mums - 29255443, [email protected]